europass

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Kişisel verileriniz, sizin onayınızı almadığımız ya da kanunen yapmamız gerekmediği sürece, bizim tarafımızdan hiçbir biçimde üçüncü şahıslarca kullanım için aktarılmayacaktır.

Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde sizi rahatsız edecek şekilde kullanılmaz.

MAVİ BELGE internet sitemizin kullanımından elde edilen özel bilgilerinizin önemli bir konu olduğunun farkındadır.

Eski veya yanlış olduğunu düşündüğünüz takdirde, sistemimizde saklanan kişisel verileri gözden geçirme ve değiştirme hakkına sahipsiniz.

MAVİ BELGE kişisel verilerinizi suiistimal, kaybolma, imha veya yetkisiz kişilerin erişiminden korumak için teknik ve organizasyonel güvenlik tedbirleri kullanır.

MAVİ BELGE tarafından size sağlanan kişisel veriler, üçüncü şahıslar tarafından olası kötüye kullanımı engellemek amacıyla iletim sırasında şifrelenecektir. Güvenlik prosedürlerimiz yeni teknolojik gelişmelere dayanarak sürekli yenilenmektedir.

Çocukların mahremiyetini korumanın önemi ışığında, yasal temsilcisinin doğrulanabilir ön onayı olmaksızın 18 yaşından küçük olduğunu bildiğimiz bir bireyle ilgili bilgileri toplamıyor, işlemiyor internet sitemizde kullanmıyoruz. Söz konusu yasal temsilci, talep üzerine, çocuk tarafından sunulan bilgileri gözden geçirme ve/veya silinmesini isteme hakkını sahiptir.

Gizlilik koruma beyanımız veya kişisel bilgilerinizin nasıl işleme alındığı hakkında sorularınız için bizimle iletişim sayfaları üzerinden bağlantı kurunuz.

Gizlilik beyanımızdaki herhangi bir değişiklik bu gizlilik ifadesinde, ana sayfamızda ve uygun gördüğümüz diğer yerlerde ilan edilecektir.